2 hodnocení

HHC pero Sky heaven 94% HHC 1 ml

Vapovací pero s legendární příchutí Sky Heaven (6% terpenů) a náloží obsahující 94% HHC. Jedná se o prvotřídního hexahydrokanabinol. Intenzivní zemitá chuť s jemnými sladkými nádechy citrusů. Skvělý prostředek pro zlepšení nálady, uvolnění stresu a podporu chuťových smyslů.

Neobsahuje žádné THC!

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
600 Kč –52 % 288 Kč
Kategorie: HHC vapa
Hmotnost: 0.1 kg
Sky Heaven HHC pero
Novinka Tip
600 Kč –52 %

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

HHC pero, které vás okouzlí!

HHC Vape příchutě Sky Heaven s 94% HHC a 6% terpenů legendární odrůdy. Ideální pro zlepšení nálady a snížení stresu. Kvalitní vapovací pero, vytvořené s ohledem na každodenní pohodu a odpočinek.

Bez obsahu THC

V tekutině uvnitř náplně se nachází kanabinoid HHC - hexahydrokanabinol. Někteří uživatelé jej srovnávají s THC. Na rozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si jej bez obav užívat, ať už kvůli jeho blahodárným či euforickým vlastnostem. Naše skvělé vapovací pero je tu pro vás.

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. S pevným přesvědčením odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit vaše zdraví, a vždy se držíme přírodního základu. Hydrogenace je osvědčený proces v potravinářském průmyslu při výrobě tuků, což zajišťuje kvalitu našeho HHC extraktu.

I WANT HHC-P-30

Zpět do obchodu