2 hodnocení

HHC pero Tarzan power 94% HHC 1 ml

HHC vapovací pero s příchutí Tarzan Power s náloží 94 % HHC a 6% konopných terpenů přímo z americké Kalifornie. Očaruje vás svou výraznou zemitou chutí s jemným štiplavým dotykem borovice. Ideální pro uvolnění stresu a napětí, přináší příjemné pocity klidu a relaxace.

Bez obsahu THC!

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
600 Kč –52 % 288 Kč
Kategorie: HHC
Hmotnost: 0.1 kg
Tarzan power HHC pero
Novinka Tip
600 Kč –52 %

HHC už neprodáváme, ale máme nové HHC-P, lepší, silnější a euforičtější.

Vapovací bomba: Tarzan power

HHC vape příchutě Tarzan Power je ideální pro relaxaci a podporu společenské aktivity. Kvalitní vapovací pero navržené pro každodenní pohodu a odpočinek. Očaruje vás svou výraznou zemitou chutí, doplněnou jemným štiplavým dotykem borovice. Perfektní pro uvolnění stresu a napětí, stimuluje chuť k jídlu a podporuje velkou společenskou aktivitu.

Neobsahuje žádné THC

Hexahydrokanabinol (HHC) je také skvělým pomocníkem při žaludečních nevolnostech. Liquid v náplni obsahuje kanabinoid HHC, který někteří uživatelé přirovnávají k THC. Narozdíl od THC je HHC 100% legální a můžete si ho v klidu užívat, ať už kvůli jeho blahodárným nebo euforickým vlastnostem. Naše vynikající vapovací pero je tu pro vás.

Kvalitní výroba

Při výrobě používáme extrakt HHC získaný hydrogenací kvalitního CBD. Věříme v přírodní základ našich produktů a odmítáme nabízet plně syntetické a chemické přípravky, které by mohly ohrozit zdraví. Hydrogenace je standardizovaný "foodgrade" výrobní proces, využívaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme poskytnout vynikající HHC extrakt.

I WANT HHC-P-2

Zpět do obchodu