1 hodnocení

HHC Shot Blue Mango

Nasladěná nabídka energie s mangovým nádechem a 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu). Jedná se o další výjimečné spojení kanabinoidů a sladkého sirupu, které přinášíme pro všechny fanoušky HHC. Stačí zatřepat, vypít a začít oslavovat!

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
88 Kč
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 22.18.48
Novinka Tip

Sladký záblesk HHC Energie

Přinášíme vám sladkou dávku energie, která skrývá v sobě 30 mg HHC (hexahydrokanabinolu) a nádech mangového dobrodružství. Jedná se o další mistrovské spojení kanabinoidů a sladkého sirupu, které jsme pro vás vytvořili. HHC shot je nesmírně praktickým a rychlým způsobem, jak si dopřát HHC. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadné přenášení v každé tašce nebo kapse, a tak budete mít svou sladkou mangovou příchuť vždy po ruce, připravenou vás osvěžit kdykoliv a kdekoliv.

Tímto lahodným HHC shotem vás nečeká jen chutný zážitek, ale i jedinečná cesta do světa HHC. Jeho obsah 30 mg HHC poskytuje energický náboj a přináší vám možnost prozkoumávat nové horizonty.

Nechte se unést dobrodružstvím, které skrývá každá lahvička HHC shotu. Diskrétní a snadno přenosný, tento produkt vám umožní prozkoumat svět HHC s pohodlím a stylou. S mangovým nádechem sladkosti vás tato sladká pohádka HHC jistě nadchne.

Návrh bez názvu-76

Zpět do obchodu