2 hodnocení

HHC Shot Zelené jablko

Oslavte svou energii s touto sladkou dávkou HHC a jablečnou příchutí. Každý lahodný Shake-Shot-Party obsahuje 30 mg HHC. Jedná se o další dokonalé spojení kanabinoidů a sladkého sirupu, které jsme pro všechny nadšence HHC vytvořili ve své dílně. Připravte se na vzrušující zážitek, který vám tento jablečný shot s HHC přinese!

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
88 Kč
Kategorie: HHC edibles/cukrovinky
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2023 09 10 v 17.06.00
Novinka Tip

Trefa do zeleného

Představujeme vám jedinečnou sladkou dávku energie ve formě našeho produktu nazvaného "Jablečný shot". Tato nápojová lahůdka je plná pozitivních vlivů hexahydrokanabinolu, známého jako HHC, a lákavé jablečné příchuti. Každá lahvička obsahuje 30 mg HHC, což je dokonalé spojení kanabinoidů s jemným sladkým sirupem, které potěší všechny milovníky HHC.

Náš produkt Jablečný shot vám přináší možnost načerpat novou energii a pozitivní náladu, aniž byste museli brát jakýkoliv přípravek s obsahem THC. Tato lahůdka je vhodná pro ty, kteří hledají alternativní způsoby relaxace a uvolnění, a to bez psychoaktivních efektů.

Každý doušek Jablečného shotu vás okamžitě ponoří do jablečného ráje, kde se sladká chuť setkává s příjemným uvolněním. Naše receptura vám přináší nádech jablečné svěžesti a radosti.

Tento produkt je pro vás ideální, pokud hledáte jedinečný zážitek spojený s HHC, který zaručuje nezapomenutelnou chuť a pozitivní pocity. Připravte se na dobrodružství plné lahodných okamžiků s naším Jablečným shotem!

Návrh bez názvu-73

Zpět do obchodu