4 hodnocení

HHCP-O květy Strawberry 12% Iceline

Suchý konopný květ Strawberry s přídavkem 12% extraktu HHCP-O láká svou intenzivní vůní jahod, která se nezapomene. Kromě toho se v něm objevují podtóny dalších ovocných tónů, jako jsou borůvky a maliny, které jsou doplněny lehkým nádechem krémové lahodnosti. Tato aromatická kombinace zaručuje jedinečný zážitek.

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Kratomit
320 Kč 468 Kč 948 Kč 1 716 Kč 4 308 Kč 7 092 Kč 17 183 Kč 33 503 Kč 60 699 Kč od 320 Kč
Kategorie: HHCP-O
HHCPO květy 1
Novinka Tip

Připravte se na nové dobrodružství

Lyofilizovaný konopný květ Strawberry je aktuálně jednou z nejžádanějších novinek na trhu, zejména v oblasti infuze kanabinoidů.

Tento květ konopí je obohacený 12% extraktem HHCP-O, jehož výrazná vůně jahod vás okamžitě osloví a zanechá nezapomenutelný dojem. Kromě jahod najdete také silné podtóny dalšího ovoce, zejména borůvek a malin, které doplňuje lehký nádech krémovosti.

Potřebujete pauzu?

Strawberry je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci mysli, uvolnění napětí a voňavou odměnu. Tento květ energizuje, podporuje kreativitu a může pomoci zvládnout úzkost, stres a deprese. Dopřejte si jedinečný zážitek s květem Strawberry!

Zpět do obchodu