Kratom prodej

Listy stromu Mitragyna Speciosa, neboli kratomu, se po staletí používají ke zvýšení výkonnosti, zlepšení nálady nebo zmírnění bolesti v jihovýchodní Asii, kde tento stálezelený strom roste. V posledních letech si získává velikou oblibu na Západě. Kratom se volně prodává nejen u nás, ale i ve většině ostatních zemí světa.

 

Na prášky zelené i jiné barvy zvané exotické superpotraviny jsme si už tak zvykli, že neočekáváme, že budou mít jakkoliv převratné účinky. To však nelze říct o kratomu. Účinky kratomu jsou až euforické či léčivé. Přesto si běžně můžete kratom koupit u internetových prodejců, kde je nabízen v mnoha typech.

kratom prodej

Prodej kratomu v Česku není zakázaný 

Ve většině evropských a amerických zemí legislativa ponechává kratom jako volně prodejný produkt. Například ve vzdálené Austrálii a na Novém Zélandu má kratom zákaz, nebo je přísně kontrolovaný, podobně na tom tato látka je i u našich sousedů v Polsku. Naproti tomu ve Španělsku a některých zemích USA jde o obvyklý sortiment na čerpacích stanicích a v supermarketech. Ani Česká republika se zatím těchto kouzelných produktů nevzdává. Otázkou zůstává, jak dlouho tomu tak ještě bude.

 

Kratom obchod Kratomit

Společnost Kratomit byla založena v roce 2017. Lze tedy říct, že se jedná o firmu s dlouhou tradicí, pokud se jedná o poměrně mladý trh s kratomem v České republice. Od té doby se Kratomit po celé naši republice stal synonymem pro kvalitní kratom, CBD, kannu a další skvělé přírodní produkty. O kvalitě produktů svědčí například časté pozitivní zákaznické recenze, a to jak veřejně online, tak soukromě majiteli internetového obchodu, měsíčně se zvyšující návštěvnost stránek nebo přítomnost produktů Kratomit v příspěvcích zákazníků na TikToku i dalších sociálních stítích.

 

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty z přírody zvyšující kvalitu života profesního, studentského i osobního. Přestože Kratomit začínal jako prodej kratomu známým a kamarádům (majitele) v Ostravě a okolí, v roce 2020 se stal jedním z prvních internetových obchodů v Česku se specializací na kratom a produkty značky Kratomit si postupně oblíbili milovníci kvalitního organického zboží ve všech regionech ČR, kde je nyní dostupné prostřednictvím dopravců Zásilkovna, Česká pošta a PPL.

 

Kratom je zde možné koupit již od 67 Kč, a to pohodlně online z domova, respektive odkudkoliv, a často bývá doručen hned další den. Doprava je nejen rychlá, ale při objednávce nad 700 Kč i zdarma. Nejoblíbenějšími druhy mezi zákazníky tohoto e-shopu jsou zelený kratom a kratom bílý.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení