Kratom prodej

Listy stromu Mitragyna Speciosa, neboli kratomu, se po staletí používají ke zvýšení výkonnosti, zlepšení nálady nebo zmírnění bolesti v jihovýchodní Asii, kde tento stálezelený strom roste. V posledních letech si získává velikou oblibu na Západě. Kratom se volně prodává nejen u nás, ale i ve většině ostatních zemí světa.

 

Na prášky zelené i jiné barvy zvané exotické superpotraviny jsme si už tak zvykli, že neočekáváme, že budou mít jakkoliv převratné účinky. To však nelze říct o kratomu. Účinky kratomu jsou až euforické či léčivé. Přesto si běžně můžete kratom koupit u internetových prodejců, kde je nabízen v mnoha typech.

kratom prodej

Prodej kratomu v Česku není zakázaný 

Ve většině evropských a amerických zemí legislativa ponechává kratom jako volně prodejný produkt. Například ve vzdálené Austrálii a na Novém Zélandu má kratom zákaz, nebo je přísně kontrolovaný, podobně na tom tato látka je i u našich sousedů v Polsku. Naproti tomu ve Španělsku a některých zemích USA jde o obvyklý sortiment na čerpacích stanicích a v supermarketech. Ani Česká republika se zatím těchto kouzelných produktů nevzdává. Otázkou zůstává, jak dlouho tomu tak ještě bude.

 

Kratom obchod Kratomit

Společnost Kratomit byla založena v roce 2017. Lze tedy říct, že se jedná o firmu s dlouhou tradicí, pokud se jedná o poměrně mladý trh s kratomem v České republice. Od té doby se Kratomit po celé naši republice stal synonymem pro kvalitní kratom, CBD, kannu a další skvělé přírodní produkty. O kvalitě produktů svědčí například časté pozitivní zákaznické recenze, a to jak veřejně online, tak soukromě majiteli internetového obchodu, měsíčně se zvyšující návštěvnost stránek nebo přítomnost produktů Kratomit v příspěvcích zákazníků na TikToku i dalších sociálních stítích.

 

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty z přírody zvyšující kvalitu života profesního, studentského i osobního. Přestože Kratomit začínal jako prodej kratomu známým a kamarádům (majitele) v Ostravě a okolí, v roce 2020 se stal jedním z prvních internetových obchodů v Česku se specializací na kratom a produkty značky Kratomit si postupně oblíbili milovníci kvalitního organického zboží ve všech regionech ČR, kde je nyní dostupné prostřednictvím dopravců Zásilkovna, Česká pošta a PPL.

 

Kratom je zde možné koupit již od 67 Kč, a to pohodlně online z domova, respektive odkudkoliv, a často bývá doručen hned další den. Doprava je nejen rychlá, ale při objednávce nad 700 Kč i zdarma. Nejoblíbenějšími druhy mezi zákazníky tohoto e-shopu jsou zelený kratom a kratom bílý.

 

Zpět do obchodu