4 hodnocení

THC-P disPOD Moon Berry 1ml

Jednorázový vaporizér THC-P disPOD s lahodnou příchutí Moon Berry obsahuje 1 ml tekutiny s prvotřídním THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato výjimečná kombinace THCP a CBG není dostupná nikde jinde, a oba kanabinoidy se skvěle doplňují ve svých účincích. Chuť Moon Berry vyniká svými hlubokými tóny, které evokují atmosféru noci, doplněnými jemným ovocným a sladkým nádechem. 

Můžeme doručit do:
23.2.2024
Skladem
Značka: Kratomit
800 Kč –39 % 488 Kč
Kategorie: THC-P
Hmotnost: 0.1 kg
THC-P disPOD Moon Berry 1ml
Novinka Tip
800 Kč –39 %

Nenápadná oáza chutí

THCP disPOD s příchutí Moon Berry v objemu 1 ml je vrcholným zástupcem naší kolekce produktů obsahujících THC-P. Jedná se o kompaktní jednorázový vaporizační přístroj, který vám nabídne nenápadný a jednoduchý způsob vapování. Kvalitní THC-P destilát, vyrobený v Evropské unii, zaručuje silný a dlouhotrvající účinek.

Maličký, ale výkonný

Pro ty, kteří teprve vstupují do světa THC-P, doporučujeme postupovat s opatrností. THC-P se vyznačuje zpožděním nástupu účinku, který se plně projevuje až po 1-2 hodinách. Je důležité být připraven na jeho silný efekt, abyste nebyli překvapeni jeho hloubkou a trváním.

Tento výrobek je ideální pro povzbuzení mysli, redukci stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa bohatých chutí s naším THC-P disPOD!

I WANT HHC-P-39

 

Nejste přesvědčeni tímto vapem? Podívejte se také na ostatní konopné alternativy v naší nabídce.

Zpět do obchodu