1 hodnocení

THC-B cartridge Mocca Coffee 1 ml

Nabízíme intenzivní senzorický zážitek s naší náhradní cartridge s příchutí Mocca Coffee. Tato kombinace intenzivních chutí kávy a čokolády, doplněná 1 ml našeho vysoce kvalitního THC-B extraktu, poskytuje jedinečnou zkušenost pro vaše smysly. Vyzkoušejte ji a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Náš produkt je pečlivě registrován v rámci EU-CEG, abyste si mohli být jisti jeho kvalitou a bezpečností.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
378 Kč
Kategorie: THC-B cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 26 v 0.43.58
Novinka Tip

Náhradní cartridge s aromatem Mocca Coffee

Ponořte se do intenzivního senzorického zážitku s naší náhradní cartridge s příchutí Mocca Coffee. Tato jedinečná kombinace intenzivních chutí kávy a čokolády, kterou doplňuje 1 ml našeho vysoce kvalitního THC-B extraktu, přináší vašim smyslům nezapomenutelný zážitek. Příchuť Mocca Coffee nejenom zlepší vaši náladu a sníží stres, ale také podpoří vaši kreativitu a chuť k jídlu. Vůně Mocca Coffee je ideální pro zlepšení nálady, snížení stresu, podporu tvůrčího myšlení a podporu chuťových požadavků. 

Vyzkoušejte tento unikátní produkt a objevte novou úroveň relaxace a pohody. Máme pečlivou registraci v rámci EU-CEG, což zajišťuje, že náš produkt splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti pro vaše maximální spokojenost. Užijte si každý okamžik s naší náhradní cartridge s aromatem Mocca Coffee.

I WANT HHC-P-34

Zpět do obchodu