1 hodnocení

THC-B Vape pen Chocolate Waffle 1 ml

Vaporizér s příchutí Chocolate Waffle přináší nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly, kombinující sladkou čokoládovou a máslovou chuť s naším vysoce kvalitním THC-B extraktem. Unikátní aroma Chocolate Waffle je skvělým prostředkem k zlepšení nálady, uvolnění od stresu, podpoře kreativity a zvýšení chuťového apetitu. Vyzkoušejte ho a objevte nový standard relaxace a pohody.

Náš produkt je certifikován v rámci EU-CEG, abyste mohli mít jistotu jeho kvality a bezpečnosti.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
588 Kč
Kategorie: THC-B vapa
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 04 25 v 23.54.37
Novinka Tip

Vaporizér s Aromatem Chocolate Waffle

Ponořte se do světa intenzivních zážitků s naším vaporizérem s příchutí Chocolate Waffle. Každý potah voní po sladké čokoládové a máslové vůni, která se prolíná s naším vysoce kvalitním THC-B extraktem. Unikátní příchuť Chocolate Waffle nejen rozveselí vaši náladu, ale také vám pomůže zbavit se stresu, podpoří vaši tvůrčí inspiraci a probudí vaši chuť k jídlu.

Užijte si tento jedinečný zážitek a objevte novou úroveň relaxace a pohody, kterou jsme pro vás připravili. Náš produkt prochází pečlivou registrací v rámci EU-CEG, abyste měli jistotu jeho kvality a bezpečnosti. Ponořte se do luxusu senzorických dojmů s naším vaporizérem s příchutí Chocolate Waffle.

 

Zpět do obchodu