2 hodnocení

THC-B Vape pen Bubble gum 1 ml

Vaporizér s esencí Bubble gum přináší intenzivní senzorický zážitek spojující sladkou vůni žvýkaček s 1 ml našeho vysoce kvalitního THC-B extraktu. Jedinečná aroma Bubble gum je skvělým prostředkem pro zvýšení pozitivní nálady, zmírnění stresu, podporu tvůrčího myšlení a zlepšení chuti k jídlu. Vyzkoušejte ho a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
399,20 Kč
Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 15.45.05
Novinka Tip

Nezapomeňte na tu neodolatelnou vůni!

Připravte se na jedinečný zážitek s naším vaporizérem Bubble Gum. Spojuje intenzivní sladkou vůni žvýkaček s naším kvalitním THC-B extraktem v objemu 1 ml, poskytující nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly.

Tato jedinečná vůně Bubble Gum je skvělá pro povzbuzení pozitivní nálady, zmírnění stresu, podporu tvůrčího myšlení a zlepšení chuti k jídlu. Nechte se unést a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů přítomných v konopné rostlině. THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako ostatní kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v raných fázích.

Zpět do obchodu