2 hodnocení

HHC-P Stronger disPOD Clementine 1ml

Unikátní Stronger disPOD s osvěžujícím aroma Clementine obsahuje 1 ml inovativního HHC-P. Tento průlomový kanabinoid HHC-P může poskytnout až 30x větší intenzitu, což zajistí dlouhodobé účinky plné síly. 

Momentálně nedostupné
455,20 Kč
Kategorie: HHC-P
Snímek obrazovky 2023 10 18 v 22.51.22
Novinka Tip

Jednoduše inovativní

Sortiment HHCP Stronger disPOD představuje vynikající nabídku v rámci naší škály produktů HHC-P. Toto kompaktní, jednorázové HHC-P vape zařízení bylo navrženo s cílem poskytnout vám snadný a prověřený způsob vapování. Díky vysoké koncentraci kvalitního destilátu HHCP zaručuje hluboké účinky s prodlouženým trváním. Pro nové uživatele však doporučujeme zachovat opatrnost, neboť účinek HHCP může nastoupit s určitým zpožděním a plně se projeví až po 1-2 hodinách. Proto je klíčové být připraven na jeho intenzitu.

Oživení chuťových pohárků

Varieta Clementine okouzlí svou osvěžující a sladkou chutí mandarinek, doplněnou jemnými citrusovými tóny. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají povzbudivý a energetizující zážitek. Toto prvotřídní vapovací zařízení bylo pečlivě navrženo tak, aby vám přineslo maximální potěšení a relaxaci kdykoli během dne. Kapalina v náplni nyní obsahuje 1 ml směsi HHC-P, HHC a terpenů v poměru 15% HHCP, 80% HHC a 5% terpenů. Ponořte se do osvěžujícího světa Clementine a užijte si každý tah do plných plic.

Vyniká svým osvěžujícím a citronovým nádechem, spojujícím náznak sladké mandarinky s tóny ostružiny. Tento populární sortiment vás okouzlí, dodá vám energii a pozvedne vaši náladu. Ponořte se do světa osvěžujících chutí s naší kolekcí HHC-P Stronger!

Vyzkoušejte také náš jednorázový dispod HHCP Stronger disPOD Jet Fuel. 

Návrh bez názvu-20

Zpět do obchodu