4 hodnocení

THC-P arganový olej 5% - 10 ml

Arganový olej THC-P s 5% obsahem kombinuje sílu kanabinoidu THC-P s přínosy luxusního arganového oleje, přinášející harmonii. Je ideální volbou pro ty, kteří touží po silném relaxaci a komplexní péči o tělo i mysl v jednom.

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Skladem
688 Kč
Kategorie: THC-P
Snímek obrazovky 2023 10 18 v 18.38.09
Novinka Tip

Jedinečné spojení

THC-P arganový olej s 5% obsahem THC-P je exkluzivním výrobkem, který spojuje moc jednoho z nejsilnějších kanabinoidů s luxusem prémiového arganového oleje. THC-P, nedávno objevený kanabinoid, si rychle získal pozornost díky svým výrazným účinkům, které mnozí popisují jako intenzivnější než klasický THC.

Klíčové efekty a charakteristiky

THCP poskytuje uživatelům hlubokou relaxaci, pomáhá s úzkostí a bojem proti bolesti. Díky spojení s arganovým olejem, který je známý svými pozitivními účinky na lidské tělo, vzniká produkt, který nejen efektivně působí na relaxaci, ale také poskytuje dodatečnou péči o vaše tělo.

1_4

Kvalita a aplikace

Náš THCP arganový olej s 5% THC-P je vyroben z nejvyšších kvalitních surovin s důrazem na čistotu a účinnost. Každá kapka tohoto oleje byla pečlivě formulována tak, aby poskytovala optimální koncentraci THC-P pro nejlepší účinky. Ať už si jej zvolíte pro topické použití pro jeho výživné vlastnosti, nebo orálně pro jeho relaxační účinky, můžete si být jisti, že vám poskytne jedinečný zážitek.

Návrh bez názvu-18

Zpět do obchodu